HAFTA İÇİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Yetişkin Plaj Giriş Ücreti
40
Çocuk Plaj Giriş Ücreti
20
2 Kişilik Oda Giriş Ücreti (Kahvaltı ve Plaj Girişi Dahil)
250
3 Kişilik Oda Giriş Ücreti (Kahvaltı ve Plaj Dahil)
350

HAFTA SONU VE BAYRAM TATİLİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Yetişkin Plaj Giriş Ücreti
50
Çocuk Plaj Giriş Ücreti
25
2 Kişilik Oda Giriş Ücreti (Kahvaltı ve Plaj Girişi Dahil)
300
3 Kişilik Oda Giriş Ücreti (Kahvaltı ve Plaj Girişi Dahil)
400

NAKİBEY'de Ailece Tatil Keyfi

32 yıldır günübirlik tatilcilerin ugrak yeri olan tesisimiz, lüks bungalovlarıyla konuklarına artık konforlu konaklama imkanı da sunuyor. Bungalovlarımız ailece gelen konuklarımıza özenle hizmet vermektedir.

Tatil Sevdiklerinizle tatil yanı başınızda

Eğlence Ailenizle keyifli vakit geçirin

DenizBüyük Adanın en temiz denizi

Nasıl Giderim?

İstanbul’a yakın plajlardan biri olan, Büyükada’da bulunan bu plaja İstanbul’un en güzel plajlarından biri olan Nakibey Plaj Tesislerine nasıl gidilir?

Nakibey Plajına Nasıl Giderim?

İstanbul’a yakın plajlardan biri olan, Büyükada’da bulunan bu plaja İstanbul’un her yerinden kalkan vapurlarla ulaşım çok kolay. Büyükada iskelesinden yürüyerek 10-15 dakika , faytonla gitmeyi tercih ederseniz 5 dakikada plaja ulaşabilirsiniz. Nakibey Plaj Tesisleri 1984 yılından beri aile işletmesi olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Konuklarına daha kaliteli hizmet vermek amacı ile her sene kendini yenileyen ve aileniz ile rahat bir gün geçirmek için tercih edilebilecek bir plajdır Nakibey. Plaja damsız girilmiyor aile plajı olduğundan dolayı bekar erkekler yalnız giremez, yanlarında mutlaka ailesi, bayan arkadaşı veya bayan akrabası olmalı.

Büyükada Nakibey plajının denizinden bahsedecek olursak deniz kıyısı fazla derin olmamakla birlikte, boy seviyesine kadar kumludur. Küçük yaştaki çocuklarınız ve yüzme bilmiyorsanız bile gönül rahatlığı ile denize girebilirsiniz. Konukların güvenliği açısından eğitimli cankurtaranlar bulunmaktadır. Ayrıca tesis’de Ambulans ve ilk yardım konusunda özel doktor hazır bulunmaktadır.

NAKİBEY PLAJI

İstanbul’a yakın plajlardan biri olan, Büyükada’da bulunan bu plaja İstanbul’un en güzel plajlarından biri olan Nakibey Plaj Tesisleri her ayrıntıyı siz değerli misafirlerimizin rahatı ve memmuniyeti için tasarlamıştır.